Kthehu lart

Kampioni tregon dhëmbët ndaj PSG-së

Kampioni tregon dhëmbët ndaj PSG-së GazetaExpress

​Real Madrid shënuar fitore prej 3:1 ndaj PSG-së, në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve

Real Madrid ka bërë një hap të madh drejt çerekfinales së Ligës së Kampionëve, pas fitores 3:1 ndaj PSG-së në Santiago Bernabeu.

Madrilenët atëherë kur duhej më së shumti treguan forcën e tyre, duke bërë një hap të madh përpara.

Për vendësit shënuan Cristiano Ronaldo dy dhe Marcelo, ndërsa për PSG shënoi Adrien Rabiot. /Epxress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shkurt 2018 22:37
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera