Kthehu lart

​Juventus me fat që ka një tifoze si Elisabetta

​Juventus me fat që ka një tifoze si Elisabetta GazetaExpress

Për një modele të ditëve të sotme, rruga më e shpejtë për të fituar famë ndoshta është të qenit tifoze me një skuadër të madh që ka miliona tifozë. Ky është rasti bukuroshes italiane Elisabetta Galimi

Ajo e ka shprehur hapur simpatinë për Juventusit, duke fituar shumë më tepër miq në faqet e saj në rrjetet sociale.

Askush nga e ata që ndjekin Elisabettan nuk është penduar, sepse fotot e saj janë vërtet provokuese. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Shkurt 2018 12:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera