Kthehu lart

Jurgen Klopp po pushon nga futbolli

Jurgen Klopp po pushon nga futbolli GazetaExpress

Trajneri i Liverpool Jurgen Klopp është duke shijuar birra dhe duke pushuar në plazhe të St Tropez bashkë me gruan e tij Ulla dhe familjen pas një sezoni të gjatë

Jurgen Klopp ka filluar pushimin e shumë merituar duke marrë diell këtë javë bashkë me familjen e tij.

Trajneri i Liverpool ka zgjedhur për pushime një parajsë që quhet St Tropez.

Klopp dhe partneri i tij po ashtu janë duke marrë ngjyrë pas këtij sezoni.

Kështu gjermani duket se tërësisht nuk po dëshiron që të merret me transfere, e aq më pak me sagën Nabil Fekir. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Qershor 2018 19:14
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera