Kthehu lart

Jose Mourinho do ta lërë Pogban të largohet

Jose Mourinho do ta lërë Pogban të largohet GazetaExpress

Jose Mourinho e ka humbur durimin me Paul Pogban dhe është i gatshëm ta lërë të largohet nga Manchester Unitedi në verë, sipas Dialy Mail.

Vendi i titullarit i 25-vjeçari francez në ekipin e parë të Unitedit është vënë në pikëpyetje këtë sezon midis thashethemeve rreth marrëdhënieve të tensionuara mes tij dhe trajnerit portugez, transmeton Gazeta Express.

Dhe tani, Mourinho është i gatshëm ta shesë atë hiç më larg se në afatin kalimtar veror.

Për më tepër, ai do t’ua tregojë derën edhe lojtarëve tjerë si Anthony Martial, Matteo Darmian and Daley Blind. /Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 17 Prill 2018 08:00
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera