Kthehu lart

Ish e dashura e yllit të Italisë ndez Instagramin

Ish e dashura e yllit të Italisë ndez Instagramin GazetaExpress

Simone Zaza e ka humbur shkëlqimin e dikurshëm, kur ishte pjesë e rëndësishme e Italisë.

Por bashkë me shkëlqimin ka humbur edhe mundësinë për të patur në krah bukuroshen italiane, Chiara Biasi, që vazhdon të jetë beqare, që pas ndarjes me sulmuesin në fillim të vitit.

Chiara i “fton” të gjithë pretendentët në një “ankand”, duke hedhur në Instagram disa foto që janë vërtet shumë sensuale. /SS/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Dhjetor 2018 14:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera