Kthehu lart

Inter me probleme financiare, duhet ti shes yjet e saj

Inter me probleme financiare, duhet ti shes yjet e saj GazetaExpress

Inter Milan do të këtë problem që të mbaj disa nga yjet kryesorë këtë verë

Sipas Calciomercato, Inter do të detyrohet që të shes yjet kryesor të saj për shkak të problemeve financiare të skuadrës.

Kështu ata mund të jenë të detyruar që ta shesin lojtarë deri në 35 milion funte apo 40 milionë euro për të mbyllur vrimën e minusit financiare të tyre dhe këtë duhet ta bëjnë para 30 qershorit.

Calciomercato shkruan se Inter po planifikon që të shes shumë shpejt, yllin e tyre të huazuar në West Ham gjatë janarit, Joao Mario si de Ivan Perisic për të cilin kohëve të fundit interesim ka shprehur Chelsea. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 17 Maj 2018 16:44
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera