Kthehu lart

I forti i Rusisë hap Kampionatin: Futbolli, sporti më i mirë në botë , i bashkon të gjithë

I forti i Rusisë hap Kampionatin: Futbolli, sporti më i mirë në botë , i bashkon të gjithë GazetaExpress

.

Numri një i Rusisë, Vladimir Putin, ka folur në ceremoninë hapëse të Kupës së Botës, ku ndeshja e parë po zhvillohet mes nikoqirit e Arabisë Saudite, e vlefshme për Grupin A.

“Shpresoj të gjithë të keni një eksperiencë të paharrueshme. Kemi hapur dyert e vendit tonë dhe zemrat gjithë botës”, tha Putini.

“Ky është sporti më i mirë në botë që na bashkon të gjithëve”, shtoi ai. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 17:08
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera