Kthehu lart

Higuain mbetet në Milan?

Higuain mbetet në Milan? GazetaExpress

Refuzohet oferta e Chelseat për huazimin e futbollistit argjentinas

Dukej punë e kryer, por gjithçka është kthyer mbrapshtë, shkruan Gazeta Express.

Gonzalo Higuain ishte një hap larg transferimit në Chelsea, por gjërat kanë ndryshuar sa hap e mbyll sytë.

“Blues” janë të gatshëm ta marrin sulmuesin e Milanit vetëm në formë huazimi deri në fund të sezonit.

Mirëpo, kjo ide nuk i përshtatet as Milanit e as Juventusit, i cili e mban kartonin e tij.

Prandaj, sipas të gjitha gjasave, ish-sulmuesi i Real Madridit dhe Napolit mund të mbetet në “San Siro”, të paktën deri në verë. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 11 Janar 2019 10:58
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera