Kthehu lart

Griezmann nuk është i interesuar për të flasë për të ardhmen pas triumfit në Europa League

Griezmann nuk është i interesuar për të flasë për të ardhmen pas triumfit në Europa League GazetaExpress

​Griezmann dëshiron të shijojë në maksimum triumfin me Atleticon në Europa League, duke mos dashur të thotë asnjë fjalë për transferimin e mundshëm në Barcelonë.

“Nuk është koha të flasim për të ardhmen time”, tha Griezmann pas u emërua lojtari i ndeshjes në finale të Europa League.

“Duhet të shijojmë këtë fitore, këtë titull me gjithë fansat”. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 17 Maj 2018 08:00
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera