Kthehu lart

Giggs shpreson që Bale e Reali ta mposhtin Liverpoolin në finale të Champions League

Giggs shpreson që Bale e Reali ta mposhtin Liverpoolin në finale të Champions League GazetaExpress

​Giggs shpreson që Real Madridi do ta fitojë sërish Ligën e Kampionëve.

Për hatër të Gareth Bale, legjenda e Manchester United, tani trajner i Uellsit, Ryan Giggs, shpreson që Real Madridi të fitojë në finale të Champions League kundër Liverpoolit.

“Nuk duhet ta them këtë, por shpresoj që Bale do të fitojë”, tha Giggs.

“Po e them këtë veçanërisht për Gareth, ta fitosh katër herë Championsin, do të ishte fantastike”, shtoi ai.

“Do të ishte arritje e pabesueshme”. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 17 Maj 2018 10:00
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera