Kthehu lart

Gabbiadini po kryen testet mjekësore te klubi italian

Gabbiadini po kryen testet mjekësore te klubi italian GazetaExpress

Manolo Gabbiadini është duke i kryer testet mjekësore me Sampdorian,dhe pritet të largohet nga Southamptoni.

Mediat italiane raportojnë se italiani pritet të nënshkruajë sot kontratë katërvjeçare me Sampdorian, transmeton Gazeta Express.

Gabbiadini është kërkuar edhe nga Milani, mirëpo ai ka vendosur të kthehet te ish-skuadra e tij.

27-vjeçari në këtë stinor ka realizuar vetëm një gol në Premierligë me Southamptonin në 15 paraqitje në total. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 11 Janar 2019 12:05
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera