Kthehu lart

Formacioni i javës në La Liga

Formacioni i javës në La Liga GazetaExpress

​La Liga spanjolle ka publikuar formacionin më të mirë ë javës së 23’

Real Madrid ka tre lojtarë, më së shumti në formacionin e javës së 23 të La Ligas spanjolle, ku më i miri u zgjedh Cristiano Ronaldo.

Atletico Madrid, Sevilla dhe Valencia kanë nga dy lojtarë, ndërsa Eibar dhe Leganes nga një.

Në këtë formacion nuk është asnjë futbollist i Barcelonës, që barazoi 0:0 me Getafen në Camp Nou. /Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shkurt 2018 19:19
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera