Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Porto – Liverpool

Formacionet zyrtare: Porto – Liverpool GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Porto – Liverpool

Porto dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45 në Portugali. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shkurt 2018 19:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera