Kthehu lart

Festa e bardhë në Munich

Festa e bardhë në Munich GazetaExpress

Real Madrid e ka mundur sonte për herë të gjashtë me radhë Bayern Munichun, duke u bërë skuadra e parë në rruzull që e ka mundur këtë skuadër në shtëpi të vet

Goli i parë u shënua nga bavarezët në minutën e 28’të.

Marcelo barazoi me një vole briliante një minutë para se të përfundoi pjesa e parë.

Marco Asensio shënojë golin e radhës pas pushimit duke përmbysur rezultatin.

Gjatë kësaj ndeshje Heynckes u detyrua që të bëj dy ndërrime të detyruara, pasi që Arjen Robben dhe Jerome Boateng u lënduan. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 25 Prill 2018 23:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera