Kthehu lart

Enrique do të bëjë ndryshime të mëdha te Arsenali

Enrique do të bëjë ndryshime të mëdha te Arsenali GazetaExpress

​200 milionë funte, kaq para do Enrique për të blerë lojtarë gjatë verës.

Luis Enrique është një ndër kandidatët kryesor për të marrë drejtimin e Arsenalit këtë verë, pasi Arsene Wenger do të largohet në fund të sezonit aktual.

Sipas “The Sun”, ish trajneri i Barcelonës ka kërkuar nga drejtuesit e klubit së paku 200 milionë funte për transferime, ndërsa e ka bërë të qartë se vetëm njëri nga Pierre-Emerick Aubameyang e Alexandre Lacazette do të qëndrojë, gjithmonë nëse nuk e pranojnë stolin.

The Sun shkruan se mesfushori i Romës, Radja Nainggolan, është lojtari i parë që Enrique e do në “Emirates”. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 27 Prill 2018 08:19
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera