Kthehu lart

Edhe Milan në garë për Martins

Edhe Milan në garë për Martins GazetaExpress

AC Milan pritet që të jetë seriozisht në garë me Arsenali për Gelson Martins

Anësori, bashkë më gjashtë lojtarë të Sportingut kanë kërkuar shkëputje të kontratës me klubin/

Sipas Corriere dello Sport, Milan pritet që të josh atë edhe pse do ta këtë vështirë pasi që paga që i ofron Arsenali sulmuesit është dyfish më e madhe se ajo e Milanit.

Martins (23) ka shënuar 12 gola dhe ka bërë 13 asiste sezonin e kaluar.

Rossoneri kanë hapur negociatat më të shumë shpejt pasi që ata e dinë që klubet nga Premier Liga janë më të forta financiarisht për ta marrë në radhët e veta portugezin. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Qershor 2018 17:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera