Kthehu lart

Dy muaj më parë firmosi, sot Maradona kundër Elis Bakajt

Dy muaj më parë firmosi, sot Maradona kundër Elis Bakajt GazetaExpress

Diego Armando Maradona ka gjetur akordin që dy muaj më përpara për tu bërë presidenti i këshillit drejtues të Dinamo Bresti.

Nuk dihet ende se çfarë e ka shtyrë “Dorën e Zotit” të firmosë një kontratë me klubin që luan në kampionatin bjellorus.

Sot legjenda e Argjentinës ka mbërritur në Bjellorusi menjëherë pas Rusisë ku ndoqi finalen e madhe të Moskës. 

Sot ai do të jetë në stadium ku skuadra e tij do të ndeshet me Shaktar Soligorsk, skuadra në të cilën luan edhe Elis Bakaj.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Korrik 2018 21:14
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera