Kthehu lart

Dua Lipës i dhurohet fanella e Prishtinës

Dua Lipës i dhurohet fanella e Prishtinës GazetaExpress

Asaj iu dhurua një fanellë e personalizuar vjollcë. Dua Lipa nuk ka ardhur vetëm për muzikë në Kosovë. Ajo ndanë kohën për gjëra të ndryshme në vendin e prejardhjes.

Dua ka pozuar me fanellën e klubit të futsallit Prishtina.

Asaj iu dhurua një fanellë e personalizuar vjollcë nga drejtori Fatos Dili. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 10 Gusht 2018 10:34
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera