Kthehu lart

Corsi: Kemi një marrëveshje për Palacios me Real Madridin

Corsi: Kemi një marrëveshje për Palacios me Real Madridin GazetaExpress

Agjenti i mesfushorit të River Plate, që shumë shpejt do të zyrtarizohet si lojtar i Real Madridit, Exequiel Palacios, ka diskutuar interesin e Los Blancos për klientin e tij 20 vjeçar dhe ka theksuar se ai është duke u përcjell nga kjo skuadër që tri vite

Blerja e Palacios do të thotë që Real Madrid edhe për një yll të ri të Amerikës Jugore, që do të ndjek hapat e Vinicius Junior dhe Rodrygo Goes në Madrid.

“Interesi i Madridit për të është që një kohë të gjatë”, tha Renato Corsi.

“Ai është parë nga ta që nga Botërori i U17, kështu që janë diku pak më shumë se tri vite që Madrid e përcjell atë”. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Nentor 2018 22:11
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera