Kthehu lart

Chelsea futet në garë për mesfushorin e Lazios

Chelsea futet në garë për mesfushorin e Lazios GazetaExpress

Chelsea është futur në garë për mesfushorin e Lazios, Sergej Milinkovic-Savic, sipas Corriere dello Sport.

Trajneri i ri i klubit nga Londra, Maurizio Sarri, e njeh mirë serbin nga koha e tij në Napoli dhe tani e dëshiron atë në “Stamford Bridge”, transmeton Gazeta Express.

Juventusi ka qenë skuadër e interesuar në Milinkovic-Savicin, por “Zonja e Vjetër” është tërhequr nga gara pasi e ka transferuar Cristiano Ronaldon.

/Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Korrik 2018 22:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera