Kthehu lart

​Carragher pështyu 14 vjeçaren, prindërit e saj me kërkesë të çuditshme për Sky Sports

​Carragher pështyu 14 vjeçaren, prindërit e saj me kërkesë të çuditshme për Sky Sports GazetaExpress

Prindërit e 14-vjeçares të cilën e pështyu Jamie Carragher kanë kërkuar nga Sky Sports që të mos e shkarkojnë atë si analist

Carragher vetëm pak orë pas incidentit, ku pështyu një të re në rrugë, është suspenduar nga Sky Sports, por ai për këtë ka kërkuar falje.

Kjo është edhe arsyeja sipas prindërve të vajzës që Sky nuk duhet ta largojë atë nga puna.

Arsyeja pse ai e kishte pështyrë 14 vjeçaren ishte se ajo e kishte ngacmuar pas humbjes 2:1 nga Manchester United. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Mars 2018 18:09
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera