Kthehu lart

Brazili kampion… të paktën në Facebook!

Brazili kampion… të paktën në Facebook! GazetaExpress

Brazili nuk arriti të vendosë yllin e 6 në fanelën e kombëtares, por pavarësisht se mbylli botërorin larg pritshmërive, mund të ngushëllohet në rrjetet.

Skuadra “karioka” është ajo që ka gjeneruar më shumë veprime interaktive në rrjetin social “Facebook” gjatë Botërorit.

Pëlqime, komente dhe shpërndarje, këto e vendosën “Seleçaon” para Argjentinës dhe Francës, kjo e fundit kampione e botës.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Korrik 2018 23:19
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera