Kthehu lart

Bayern me rekord të zi kundër Real Madridit

Bayern me rekord të zi kundër Real Madridit GazetaExpress

Bayern sonte ka pësuar humbjen e gjashtë me radhë kundër Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve

Kështu Real Madrid shndërrohet në njërën prej skuadrave që është duke ja bërë të zezë këtë garë Bavarezëve.

Statistikat thonë se Real Madrid është skuadra e parë në botë që ka gjashtë fitore radhazi kundër Bayern Munchenit, madje jo vetëm në Ligën e Kampionëve.

Bayern asnjëherë nuk ka humbur gjashtë herë me radhë kundër një skuadre në Bundesligë, kupa vendore, Europë dhe në të gjitha garat në Bundesligë që nga viti 1963. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 25 Prill 2018 23:04
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera