Kthehu lart

Barcelona i përshpejton bisedimet për Umtitin

Barcelona i përshpejton bisedimet për Umtitin GazetaExpress

Barcelona i ka përshpejtuar bisedimet me përfaqësuesit e Samuel Umtitit për kontratë të re, sipas Mundo Deportivo.

Qendërmbrojtësi francez është duke kërkuar përmirësim në kontratë, e cila i skadon më 2021, transmeton Gazeta Express.

Ndërkohë, megjithëse Manchester Unitedi ka treguar interesim të madh për Umtitin, Barça është optimiste se do të arrijë marrëveshje të re me të për ta vulosur qëndrimin e tij në “Camp Nou”. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 17 Prill 2018 08:27
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera