Kthehu lart

Barça e kërkon Blind

Barça e kërkon Blind GazetaExpress

Delay Blind është duke u përcjell nga afër nga Barcelona

Mbrojtësi që luan në shumë pozita nga Manchester United, nuk ka pasur minutazhen e duhur dhe se  Mourinho për këtë sezon nuk e ka angazhuar fare nga Manchester.

Sipas Don Balon, Barcelona pritet që të bëj ofertë për mbrojtësin që luan në disa pozita të mbrojtjes, madje edhe në mesfushë.

Sipas këtij raporti, ylli i Barçës Lionel Messi ka luajtur një rol krucial për këtë transfer, pavarësisht se Blind ka pasur këtë sezon vetëm një paraqitje për Unitedin. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 21 Maj 2018 22:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera