Kthehu lart

Ansi Agolli bëhet baba

Ansi Agolli bëhet baba GazetaExpress

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli është bërë baba

Ai ka mirëpritur sot në jetë një djalë që e ka quajtur Blodin, derisa fotografinë me gruan e tij e ka postuar në rrjetet sociale.

“Mirësëerdhe mes nesh biri i imë. Mami Rea dhe babi Ansi të duan shumë”, ka shkruar në Instagram Ansi.

Ndryshe, Ansi Agolli për momentin është lojtarë i ekipit Qarabag të Azerbejxhanit. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Maj 2018 21:54
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera