Kthehu lart

A iu mohuan tri penallti Bayernit kundër Realit?

A iu mohuan tri penallti Bayernit kundër Realit? GazetaExpress

​Real Madridi e ka mposhtur 2-1 Bayern Munichun në 'Allianz Arena', por edhe kjo sfidë nuk ka kaluar pa polemika.

Në emisionin më të shikuar në Spanjë, në “El chiringuito de jugones” është diskutuar shumë për fitoren e zbehtë të Real Madridit kundër Bayernit dhe për penalltitë e mundshme që gjyqtari kryesor i takimit, Bjoern Kuipers, nuk i akordoi në favor të vendasve, transmeton Gazeta Express.

Për më shumë shikoni videon më poshtë...

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 26 Prill 2018 09:20
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera