Zhang shet Interin për kaq para?


12/01/2019

Sot, në Itali kanë zbuluar një ofertë të madhe që është vënë në tavolinën e presidentit kinez. Plot 800 milionë euro i janë ofruar kompanisë Suning për të shitur Interin.

Për momentin presidenti Zhang po reziston dhe as nuk e konsideron që të shesë klubin zikaltër, për të cilin ka një projekt afatgjatë.

Sidoqoftë oferta është tepër tunduese dhe për Zhang ka ende disa ditë kohë për t’u menduar, mirëpo do të jetë e vështirë që kjo shitje të ndodhë. /TeleSport/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart