Ronaldo: Do e dëshiroja Viniciusin te Valladolidi


13/12/2018

Legjenda e Brazilit bleu 51 përqind të aksioneve të klubit spanjoll në shtator të këtij viti, transmeton Gazeta Express.

“Ne nuk i kemi paratë për një marrëveshje permanente, mirëpo do të dëshiroja ta shihja Viniciusin te Valladolidi”, ka thënë Ronaldo.

Vinicusi deri më tani ka tetë paraqitje me Real Madridin dhe të mërkurën luajti si startues në ndeshjen ndaj CSKA Moscow. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart