Mësohet e dashura e futbollistit më të bukur në botë


11/02/2019

Futbollisti islandez, i shpërblyer si më i bukuri në Botërorin e Rusisë, në një intervistë të dhënë në fillim të janarit tregoi se nuk ishte në një lidhje dashurie, por gjërat tani kanë ndryshuar.

Një modele duket se ia ka rrëmbyer zemrën Gislasonit, ajo është Nathalia Soliani.

Se mes tyre mund të ketë diçka, tregon veprimi i fundit pasi në Instagramin e Soliani është shfaqur krejt papritur bukuroshi.

Në plazhet e Rio de Janeiros së bashku, ndërsa komenti i fundit i Rubik në profilin e saj, zbulon se gjërat janë bërë serioze.

Futbollisti po kalonte pushime në dimërore me familjen dhe i ka komentuar modeles: “Do doja të ishe këtu.”

Rurik nuk është më beqar dhe Nathalia është vajza më me fat në botë.

View this post on Instagram

A weekend at the Farm ????????????????????

A post shared by Nathalia Soliani (@nathaliasoliani_) on

View this post on Instagram

Time to say bye to another amazing year ????????✨???? • A year filled with a lot of hard work, got to meet extremely talented people, the year I walked away from every situation, energy or person who wasn’t adding for my growth and made sure every bad vibe was far away without any hesitation. Got to see who’s a friend, who never was and the ones I can be miles away but it will always be the same. Also the ones who would be around only when it was convenient • I got to a point where I have no patience for EGOistic or fake people around me, life is so simple and we are all struggling most of the times. So, you want to have a good positive time? Let’s do it. Need my help, I would be always there! Do you want drama ? I am out of it • For that reason some of the walks were very lonely along the way but yet real and fulfilling ????✨ • It feels lighter, it feels good, feels like I have the right ones by my side and more than ready for a new beginning in 2019 with all the lessons of this year. • Just a Thank you for all the support from my family, Agents and the few ones I can count on could never be enough but willing to share all the love I feel right now ???? • HAPPY HOLIDAYS everyone ????????????❤️ • #holidays #love #family #gratitude #support #2018 #cleanse #OFF #life #lessons #seeyounextyear #letitgo

A post shared by Nathalia Soliani (@nathaliasoliani_) on

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart