Malcom kërkohet nga klubet kineze


07/12/2018

Sipas Directv Sports, sulmusi i krahut që u lëndua në ndeshjen kundër Leonesas, po e ka të vështirë adaptimin në Camp Nou.

Kështu, tashmë kanë filluar thashethemet se ai mund të largohet nga klubi.

Kështu pasi që Paulinho u kthye në skuadrën katalunase, Guangzhou shpreson që të sjell një tjetër brazilian në radhët e saj dhe atë 21 vjeçar. /GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart