Lëndohet ylli i Arsenalit


21/09/2018

29-vjeçari do ta marrë një vlerësim se a do të luajë apo jo të dielën, kështu ka raportuar klubi londinez, transmeton Gazeta Express.

Mkhitaryani erdhi në Arsenal pas shkëmbimit me Alexis Sanchez, i cili kaloi te Manchester Unitedi, dhe deri më tani Mkhitaryani i ka bërë 23 paraqitje me klubin, dhe i ka shënuar katër gola.]

Në nivelin kombëtar, Mkhitaryani është paraqitur 76 herë me Armeninë, dhe ka shënuar 25 gola. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart