Ish-kampioni i botës dhe ish-futbollisti i Barcelonës arrin në Kosovë, kështu e pret Aziz Salihu!


11/02/2019

Ish-kampioni i botës në futboll Edmilson Moraes ka arritur mbrëmë në Kosovë, shkruan Gazeta Express.

Dhe, ish-futbollisti brazilian, i cili një kohë ka luajtur edhe në Barcelonë, është takuar me legjendën e boksit shqiptar, Aziz Salihu.

dhe, “Zizit” nuk i ka munguar “grushti”, të cilin ia ka treguar ish-futbollistit brazilian.

Edmilson do ta mbajë sot një konferencë për shtyp, ku do të diskutohet për “Edmilson Camp”, i cili do të zhvillohet në Prishtinë. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart