Corsi: Kemi një marrëveshje për Palacios me Real Madridin


08/11/2018

Blerja e Palacios do të thotë që Real Madrid edhe për një yll të ri të Amerikës Jugore, që do të ndjek hapat e Vinicius Junior dhe Rodrygo Goes në Madrid.

“Interesi i Madridit për të është që një kohë të gjatë”, tha Renato Corsi.

“Ai është parë nga ta që nga Botërori i U17, kështu që janë diku pak më shumë se tri vite që Madrid e përcjell atë”. /GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart