Kthehu lart

Pijeni këtë lëng dhe kurrë djersa nuk do t’ju ketë erë të keqe!

Pijeni këtë lëng dhe kurrë djersa nuk do t’ju ketë erë të keqe! GazetaExpress

Me siguri e keni të njohur atë moment kur ndjeni se nuk ju vjen era aq e mirë. Në vend që të përdorni produkte të shtrenjta e të dëmshme, më mirë është që të përdorni preparate natyrore. Ky preparat largon edhe erën e keqe nga goja,transmeton gazeta "Kosova Sot".

Përbërësit:

Lëngu i një limoni, një tubë majdanoz, një copë xhenxhefil, dy mollë, pesë gjethe të lakrës jeshile.

Përgatitja

Lani të gjithë përbërësit dhe përzijini në bluarës. Pijeni këtë pije në mëngjes para buke dhe para shujtave kryesore. 

    Data: 09 Prill 2018 10:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera