Kthehu lart

I ngacmonte të dashurën me mesazhe, shihni përgjigjen brilante të të dashurit të saj!

I ngacmonte të dashurën me mesazhe, shihni përgjigjen brilante të të dashurit të saj! GazetaExpress

I dashuri i Victoria Davidson, Karl Hughes, mendoi t’i kthente një përgjigje perversit.

Ai e pyet nëse kishte dëshirë ta shihte me të brendshme dhe pas përgjigjes së perversit, i nisi disa foto të tij, me të brendshmet e të dashurës.

    Data: 16 Shtator 2018 07:38
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera