Kthehu lart

"Zona e kuqe" e Anxhela Martinit!

"Zona e kuqe" e Anxhela Martinit! GazetaExpress

Modelja seksi Anxhela Martini nuk nguron të publikojë në rrjete sociale foto dhe video ku shfaqet më provokuese se kurrë.

Edhe këtë herë ajo ka publikuar në Instagram një foto ku duket më në formë se asnjëherë. E rrethuar dhe nga dritat e kuqe, Anxhela ka treguar edhe njëherë sesa seksi dhe në formë është gjithnjë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 19:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera