Kthehu lart

Zbuloni kur hyn Shqipëria në BE, sipas astrologes Meri

Zbuloni kur hyn Shqipëria në BE, sipas astrologes Meri GazetaExpress

​Çfarë thonë yjet , a mund të kemi një datë për futjen zyrtare të Shqipërisë në Be sipas astrologjisë?

Me sa duket po. Astrologia e njohur shqiptare Meri Shehu, e ka një përgjigje.

Sipas Merit,  Shqipëria do të anëtarësohet në BE në vitin 2021. Parashikimi duket me i afërt nga sa pritet. E ftuar në emision ishte deh zonja Majlinda Bregu, me lëvizjet e së cilës u tregua paksa skeptike. 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Prill 2018 11:17
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera