Kthehu lart

Zanfina shoqërohet me një gotë verë për Shën Valentin

Zanfina shoqërohet me një gotë verë për Shën Valentin GazetaExpress

Këngëtarja Zanfina Ismaili zyrtarisht ende vazhdon që të jetë beqare

E kështu duket se e ka zënë edhe Dita e Shën Valentinit këngëtaren kosovare.

Në një fotografi që ajo e ka postuar nëpër rrjetet sociale, Zanfina shihet e veshur bukur derisa në dorë ka vetëm një gotë verë.

Por, ajo çka mbetet enigmatike është se a ka qenë e shoqëruar këngëtarja nga ndonjë person tjetër në rastin konkret. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shkurt 2018 23:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera