Kthehu lart

“Xhesika” ka vendosur t’ju çmendë, tejet seksi nga palestra

“Xhesika” ka vendosur t’ju çmendë, tejet seksi nga palestra GazetaExpress

Njihet si një nga femrat më seksi në Kosovë.

Por, Arta Nitaj, e njohur për rolin e ‘Xhesikës’ në serialin vendor ‘O sa mirë’, siç duket ka vendosur që edhe më shumë t’i ‘çmend’ meshkujt, shkruan lajmi.net
 
Kjo se, ‘Xhesika’ ka nisur fitnesin.
 
E padyshim që palestra ndihmon më shumë në formësimin e trupit e sidomos të pasmeve, prandaj, Arta do merr edhe më shumë vëmendje kur të arrijë në rezultatet që ajo pretendon!


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Janar 2018 09:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera