Kthehu lart

Xhensilën nuk e kishim parë kaq bukur me lejla!

Xhensilën nuk e kishim parë kaq bukur me lejla! GazetaExpress

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është duke shijuar disa ditë pushimi në Santorini së bashku me bashkëshortin e saj aktorin Bes Kallaku.

Pas fotove mjaft të bukura të  mëngjesit me pamjen e mrekullueshme të Santorinit, këngëtarja ka publikuar një sërë fotosh të tjera. 

Në këto foto ajo shfaqet e veshur me një fustan mjaft elegant lejla duke u dukur mjaft në formë. 

Pak ditë më parë ajo u komentua sërish nëse është shtatzënë ose jo dhe sërish Xhensila i mohoi këto zëra./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shkurt 2018 15:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera