Kthehu lart

Xheni e BB9 bën deklaratën tronditëse për Benardin

Xheni e BB9 bën deklaratën tronditëse për Benardin GazetaExpress

Ish banorja e Big Brother, Xheni Mhillaj ka reaguar në rrjetet sociale me një postim pikëllues.

Ajo ka zgjedhur të tregojë ndjenjat e saj me anë të këngës së kënduar nga Alban Skëndëraj.  Krah postimit ajo ka vendosur dhe teksitnin e këngës të cilën ish partnerja e Benardit e ka veçuar si më të preferuarën e saj për momentin.

Ajo e ka cilësuar dashurinë si një çmenduri të arsyeshme, dhe nëse flet për të mendja të shkon tek Benardi. 

“Dashni

Kjo çmenduni e arsyetume

M’ka bo me lu me zjerm

Ma ka pru shpirtin n’maje hune

M’ka bo me dyshu n’veten

Urrejtja erdh e pa ftume

Jom munu me lartësu me punë veten

N’kët botë t’kufizume..” #kamnevoj #myfavoritesong @albanskenderaj

Pas ndarjes nga Benardi, Xheni shpesh herë ka bërë postime që tregojnë se i mungon ish partneri i saj.

Kohët e fundit ajo është përfolur për një fejesë të cilën e mohoai me anë të nëj postimi në rrjetet sociale. Edhe pse vendosi të largohej për disa ditë nga Instagrami, ish banorja bukuroshe është rikthyer dhe nuk i ka kursyer postimet. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Janar 2018 10:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera