Kthehu lart

Xhemi Shehu publikon një foto misterioze krah një mashkulli

Xhemi Shehu publikon një foto misterioze krah një mashkulli GazetaExpress

Moderatorja e njohur e ‘Portokalli’ ka ndarë një foto mjaft misterioze në rrjetet sociale. 

Ajo ka poblikuar në Instastoryn e saj një foto krah një mashkulli. Por në dallim nga herët e tjera moderatorja ka preferuar të presë foton dhe të mos duket fytyra e personave që kanë dalë në të. 

Mos vallë kjo është një foto e saj me partnerin, dhe për shkak se Xhemi nuk publikon asnjë foto me të ka preferuar të mbulojë fytyrën. Gjithsesi moderatorja ia doli të na bënte kuriozë. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 26 Prill 2018 22:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera