Kthehu lart

Xhbanja do ju çmend me fustanin që ka veshur në dasmën e Mimozës

Xhbanja do ju çmend me fustanin që ka veshur në dasmën e Mimozës GazetaExpress

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovar si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në dasmën e improvizuar të Mimozës.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Dhjetor 2018 13:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera