Kthehu lart

Woww! Marina Vjollca krah aktorit të famshëm të Hollywood-it

Woww! Marina Vjollca krah aktorit të famshëm të Hollywood-it GazetaExpress

Prej disa ditësh moderatorja shqiptare Marina Vjollca gjendet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo u pa në një nga eventet më të rëndësishme të filmit ‘Golden Globes’ dhe tashmë ka realizuar një foto krah një prej ikonave të Hollywood-it.  

Marina ka takuar aktorin e famshëm Antonio Banderas dhe e ka cilësuar atë si më të mirin. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 20:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera