Kthehu lart

Veseli dhe Albëria miq të pandarë!

Veseli dhe Albëria miq të pandarë! GazetaExpress

Gjatë pjesëmarrjes së tyre në “Dance With Me 2” ish-banori i Big Brother, Vesel Kurtishaj dhe këngëtarja Albërie Hadërgjonaj kanë patur një lidhje mjaft miqësore mes tyre.

Madje këtë lidhje ata duket se e kanë ruajtur edhe kohë pas spektaklit. Një prej personave që i ka qëndruar afër Veselit pas operacionit në këmbë ka qenë pikërisht Albëria. 

Ajo ka publikuar në Instastories foto ku i shfaqet Veseli me paterica dhe Albëria i uron shërim të shpejtë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Mars 2018 20:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera