Kthehu lart

Vajza sexy e Sabianit djeg rrjetin, puthje pasionante me një vajzë

Vajza sexy e Sabianit djeg rrjetin, puthje pasionante me një vajzë GazetaExpress

Vajza e këngëtarit Sabian ka ndezur sërish rrjetin.

Keisi Medini, modelja sexy gjithmonë përflitet për pamjen e saj mjaft tërheqëse dhe postimet provokuese. Këtë herë ajo ka ndarë në rrjetet sociale një video ku shfaqet mjaft e afërt me shoqen e saj të ngushtë. 

Ajo duket ta puthë në qafë miken e saj të cilën Keisi e ka cilësuar ‘gruaja’ . Pak ditë më parë miken e saj bionde e ngatëruan me të ëmën anëtares së OTR./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Prill 2018 20:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera