Kthehu lart

Vajza e Eli Farës që çmend gjithë meshkujt...jep lajmin e keq për ta!

Vajza e Eli Farës që çmend gjithë meshkujt...jep lajmin e keq për ta! GazetaExpress

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina është gjithnjë në qendër të vëmendjes sa i përket fotove provokuese por edhe historive të saj të dashurisë.

Para pak kohësh ajo i habiti të gjithë me fejesën e saj të beftë me një biznesmen shkodran të moshës 40-vjeçare, për t’u ndarë më pas një muaji. 

Por tashmë duket se vajza e seksi ka nisur një lidhje të re sentimentale. Ajo ka publikuar story ku shfaqet duke u puthur dhe përkedhelur në shtrat me një mashkull indentetin e të cilit nuk e ka treguar. 

Cili të jetë mashkulli misterioz i Marinës./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Prill 2018 18:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera