Kthehu lart

Tayna foto seksi nga banjo, enigmë realizatori

Tayna foto seksi nga banjo, enigmë realizatori  GazetaExpress

Reperja Tayna ka realizuar në orët e mbrëmjes një foto tepër seksi

E realizuar në banjo, këngëtarja duket bukur por enigmë mbetet se kush e ka realizuar atë.

E nën foto ajo shihet duke folur në telefon derisa personit që e shkrep fotografinë i thotë “A bon me fol”.

Ajo po ashtu në dorë mban edhe një shishe shampanjë. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

A bon me fol

A post shared by Tayna (@tayna) on

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shkurt 2019 19:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera