Kthehu lart

Surprizat e ditëlindjes nuk mbarojnë për Anxhelën!

Surprizat e ditëlindjes nuk mbarojnë për Anxhelën! GazetaExpress

Modelja seksi Anxhela Martini ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale momente nga ditëlindja e saj dhe surprizave që bashkëshorti kishte përgatitur për të.

Përveç organizimeve gjatë ditës Dragosi është kujdesur që edhe nata të jetë e magjishme për Anxhelën. 

Ajo ka publikuar një foto ku në plazh shfaqet një instalim mjaft i madh ku shkruan: “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime.”  Dragosi tregohet gjithnjë mjaft romantik dhe detajist për të kënaqur bashkëshorten e tij me origjinë shqiptare./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 24 Maj 2018 11:17
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera